Podstawowe czynności:

Doctor Fit w kilku krokach i kilku słowach


SZYBKOŚĆ I PRECYZJA:


Z wyszukiwarki produktów w aplikacji, wybierasz produkt do zważenia i umieszczasz go na wadze. Przez bluetooth waga przesyła liczbę gramów do aplikacji, która od razu przelicza kalorie oraz makroskładniki i gotowe! Twoim zadaniem jest tylko nie przekraczać dziennego limitu (przynajmniej nie zbyt często).


Doctor Fit to bardzo precyzyjne narzędzie, dopasowujące się do każdego użytkownika. Obojętnie, czy jesteś zawodowym kulturystą, kulturystą amatorem, osobą, która ćwiczy codziennie, biega, odchudza się, chce przytyć, czy po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe. Jeśli Twoim celem jest kontrola diety, to całkowicie szczerze zapewniamy: będziesz z tego zadowolony/a.

Dzięki tak dokładnej kontroli, łatwo zauważyć co zaburza nam prawidłowe odżywianie się. Czasami okazuje się, że przez jeden tłusty produkt niszczymy równowagę w diecie. Nie potrafisz zrezygnować ze swoich ulubionych przysmaków? Nie musisz się męczyć. Zważ swoje małe "przestępstwa" na wadze, dodaj na aplikacji, a przez resztę dnia po prostu staraj się tak dopasować posiłki, aby nie przekroczyć limitów. Nic prostszego. A przy tym walkę z samym sobą możemy sobie odpuścić.

 

Nie wszyscy mają wystarczającą wiedzę, by ułożyć sobie dietę samemu. Dzięki Doctor Fit wystarczy, że wypełnisz swoje dane i wskażesz cel, a aplikacja dokładnie wyliczy Twoje zapotrzebowanie na kalorie. Ty sam możesz sprawdzić co i w jakich ilościach możesz jeść, by spełniać założenia diety. Nie musisz już czytać dziesiątek artykułów, wystarczy że będziesz stosował się do limitów ze wsparciem Doctor Fit.

Pamiętaj o ustawieniu jednostki w gramach

Włącz wagę, aby zsynchronizować wagę z aplikacją przez bluetooth

* pamiętaj o włączeniu bluetooth w telefonie

* w telefonach z Androidem należy zgodzić się na nadanie aplikacji dostępu do usług lokalizacyjnych oraz mieć je włączone ogólnie w ustawieniach telefonu

Wybierz z wyszukiwarki produkt, który chcesz zważyć

Umieść produkt na wadze

Aplikacja sama pobiera wagę produktu przez bluetooth i natychmiastowo przelicza ją na kalorie i makroskładniki

Waż kolejne produkty i kontroluj przebieg swojej diety w dzienniku kalorii, gdzie znajdziesz aktualny rozkład kalorii i makroskładników jakie spożyłeś danego dnia

Cechy i zalety Doctor Fit 

Obciążenie do 5 kg

Dokładność do 1g

Zaokrąglone rogi

Czujnik o wysokiej precyzji

Podświetlanie wyświetlacza

Zasilanie baterią 1.5V AAA

Hartowane szkło

Obudowa z tworzywa ABS

© 2018 Doctor Fit.  ADVERTIVA